Donetsk Донецк Донецьк  rel=

Новини футболу: Шахтар (Донецьк) - Карпати (Львів)

Шахтар (Донецьк), як і очікувалося, обіграв Карпати (Львів) на своєму стадіоні Донбас-Арена 24 липня 2011 року з рахунком 2:1. Це була третя гра Шахтаря в сезоні 2011-2012 рр. Прем'єр-ліги  України з футболу.

Футболісти донецького Шахтаря, мабуть спочатку були занадто упевнені у своїй перемозі і перший тайм провели в дуже розслабленому стані.  На 38-ій хвилині перший гол забив бразильський півзахисник Данило Авелар, який з'явився в основному складі команди, і вивів Карпати (Львів) вперед.

Гірникам довелося терміново міняти гру, на 50-ій хвилині Виллиан вирівняв рахунок. У другому таймі гірники показали, нарешті, своїм фанатам і глядачам як вони можуть грати у футбол. Другий переможний гол для Шахтаря  забив Алекс Тейшейра на 73-ій хвилині.

Виллиан Донецьк (Шахтар) забиває гол у відповідь у ворота Карпат, фото

Добре зіграв 7-й номер донецького Шахтаря Фернандиньо, його передачі зіграли вирішальну роль в перемозі гірників.

За підсумками трьох матчів Шахтар (Донецьк) очолює турнірну таблицю чемпіонату України з футболу, набравши 9 очок. У команди київського Динамо 7 очок, Динамо знаходиться на другому місці.

Наступний матч Шахтар (Донецьк) проведе в Києві на стадіоні Динамо 31 липня 2011 року - Шахтар зустрітися з Арсеналом (Київ), початок матчу в 19:30.